Kurumsal Koçluk

Kurumsal Koçluk,

kurumsal yapıyı oluşturan tüm paydaşların

ortak vizyona doğru verimlilik temelinde ilerlemesidir.

Kurumsal hayatta içine geçmesi gereken iki temel kavram var; Gerçek kişi, Tüzel kişi…

Gerçek kişi olarak yaşamak, var olmak ihtiyaç duyduğunuz her şeye, şirketinizde ihtiyaç duyar.
Nasıl ki bir insan yaşamak için, doğru beslenmeye, kaliteli bir eğitim yatırımına, sosyal ortaklıklara ve gerektiğinde sağlık yardımına ihtiyaç duyarsa, kurumsal yapıda benzer ihtiyaçlar gösterir.

Bu ihtiyaçları duymanıza, gerekenleri yapmanıza ve daha sağlıklı bir şirket yapısına ulaşmanıza destek oluyoruz.

Büyük kurumsal firmaların talep ettiği kurumsal koçluğa, günümüzde KOBİ ler de ihtiyaç duyuyor. 30 yıla yaklaşan tecrübe ve işimiz gereği bir çok sektörün mali / ticari işleyişi ile haşır neşir olarak söyleyebilirim ki şirketlerimizin ikinci ve üçüncü kuşağa sağlıklı geçmesine odaklanmamız gerekiyor. Şirketi oluşturan tüm paydaşların ortak bir vizyonu önce benimsemesi ve arkasından buna ulaşmak için aynı verimlilikte çalışması gerekiyor. Kurumsal koçluk ise tüm paydaşların ve şirketin aynı doğrultuya geleceği bir ortam yaratıyor.

Ulusal ve uluslararası çözüm ortaklarımızla birlikte, şirketinizin mevcut kültürün analiz edilmesine, hedeflerine ulaşması için gereken kültür yapısı ve çalışma biçimine ulaşmasına destek oluyoruz. Çalışma sonrasında ilgili raporları değerlendirmenize sunuyor ve mutabık kalmamız haline yolculuğunuzda yanınızda oluyoruz.